Są takie miejsca, o które chcemy zadbać szczególnie, bo to w nich dużo czasu spędzają nasi najbliżsi – ci, których kochamy najbardziej. Nie mogą mieć odrapanych ścian ani zniszczonych mebli, muszą być zadbane, czyste i, przed wszystkim, bezpieczne.

Żłobki, przedszkola i domy pomocy społecznej – bo o nich mowa, to miejsca, które powinny być wyposażone w najwyższej jakości meble, posiadające wszelkie konieczne certyfikaty. Do tego powinny być solidne i służyć przez długie lata. Nie bez znaczenia jest również ich wygląd – ponadczasowy, klasyczny i schludny. Takie meble proponuje łańcucka firma Stolbrzeg, która działa nieprzerwanie od 1975 roku, stając się w tym czasie specjalistą w swojej branży. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na rozbudowaną ofertę, w której znalazły się m.in. meble żłobkowe, meble przedszkolne i meble dla domów pomocy społecznej.

Meble żłobkowe i przedszkolne to bardzo bogaty wybór kolorowych, przepięknych i bajecznych zestawów mebli, regałów w kształcie choinki, gruszki, jabłka czy grzybka, dostosowanych do wzrostu dziecka, odpowiednio wyprofilowanych krzeseł, stołów i stolików różnych kształtów i wielkości, leżaków dla starszych i łóżeczek dla młodszych dzieci, szaf z półkami, szufladami czy zamykanych drzwiczkami, wieszaków kolorowych lub z motywami zwierzęcymi, tablic a nawet kącików zabaw (np. dla mechanika samochodowego, miłośników gotowania lub przyszłych lekarzy czy kosmetologów). Pełna oferta znajduje się w zakładce „meble dla żłobków i przedszkoli” na stronie firmy, ale już z samego opisu można wywnioskować, że meble żłobkowe i przedszkolne stanowią ważną część działalności firmy. Ich zasób jest bogaty i różnorodny, a każdy żłobek czy przedszkole może, dzięki nim, nabrać indywidualnego charakteru. Z mebli tych dodatkowo można tworzyć dowolne zestawy – choć są tak różnorodne, to wszystkie utrzymane są w jednej stylistyce. Każde dziecko poczuje się dzięki nim jak w domu a codzienna zabawa stanie się jeszcze fajniejsza.

Meble dla domów pomocy społecznej to kilka podstawowych pozycji: regały na książki, wieszak szatniowy, wieszak wolnostojący, wieszak z lustrem i taboret obrotowy. Ich zaletą z pewnością jest trwałość, solidność wykonania i dobra jakość materiałów. Meble te są klasyczne i funkcjonalne co z pewnością docenią ich użytkownicy.

Wszystkie meble projektowane przez firmę Stolbrzeg czy to meble dla domów pomocy społecznej, czy meble żłobkowe i przedszkolne, albo szkolne, do internatów, akademików a nawet ogrodowe posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Mnogość przepisów, którym muszą spotkać producenci mebli szkolnych powinna być wystarczającym zapewnieniem.

Skip to content