Są takie miejsca, o które chcemy zadbać szczególnie, bo to w nich dużo czasu spędzają nasi najbliżsi – ci, których kochamy najbardziej. Nie mogą mieć odrapanych ścian ani zniszczonych mebli, muszą być zadbane, czyste i, przed wszystkim, bezpieczne.

Żłobki, przedszkola i domy pomocy społecznej – bo o nich mowa, to miejsca, które powinny być wyposażone w najwyższej jakości meble, posiadające wszelkie konieczne certyfikaty. Do tego powinny być solidne i służyć przez długie lata. Nie bez znaczenia jest również ich wygląd – ponadczasowy, klasyczny i schludny. Takie meble proponuje łańcucka firma Stolbrzeg, która działa nieprzerwanie od 1975 roku, stając się w tym czasie specjalistą w swojej branży. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na rozbudowaną ofertę, w której znalazły się m.in. meble żłobkowe, meble przedszkolne i meble dla domów pomocy społecznej.

Meble żłobkowe i przedszkolne to bardzo bogaty wybór kolorowych, przepięknych i bajecznych zestawów mebli, regałów w kształcie choinki, gruszki, jabłka czy grzybka, dostosowanych do wzrostu dziecka, odpowiednio wyprofilowanych krzeseł, stołów i stolików różnych kształtów i wielkości, leżaków dla starszych i łóżeczek dla młodszych dzieci, szaf z półkami, szufladami czy zamykanych drzwiczkami, wieszaków kolorowych lub z motywami zwierzęcymi, tablic a nawet kącików zabaw (np. dla mechanika samochodowego, miłośników gotowania lub przyszłych lekarzy czy kosmetologów). Pełna oferta znajduje się w zakładce „meble dla żłobków i przedszkoli” na stronie firmy, ale już z samego opisu można wywnioskować, że meble żłobkowe i przedszkolne stanowią ważną część działalności firmy. Ich zasób jest bogaty i różnorodny, a każdy żłobek czy przedszkole może, dzięki nim, nabrać indywidualnego charakteru. Z mebli tych dodatkowo można tworzyć dowolne zestawy – choć są tak różnorodne, to wszystkie utrzymane są w jednej stylistyce. Każde dziecko poczuje się dzięki nim jak w domu a codzienna zabawa stanie się jeszcze fajniejsza.

Meble dla domów pomocy społecznej to kilka podstawowych pozycji: regały na książki, wieszak szatniowy, wieszak wolnostojący, wieszak z lustrem i taboret obrotowy. Ich zaletą z pewnością jest trwałość, solidność wykonania i dobra jakość materiałów. Meble te są klasyczne i funkcjonalne co z pewnością docenią ich użytkownicy.

Wszystkie meble projektowane przez firmę Stolbrzeg czy to meble dla domów pomocy społecznej, czy meble żłobkowe i przedszkolne, albo szkolne, do internatów, akademików a nawet ogrodowe posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Mnogość przepisów, którym muszą spotkać producenci mebli szkolnych powinna być wystarczającym zapewnieniem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *