Meble przedszkolne

Meble przedszkolne

Firma Stolbrzeg prowadzi bezpośrednią produkcję regałów, szafek, stolików i krzeseł. Elementy zestawów możemy łączyć ze sobą w różny sposób. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Zestawy naszych mebli przedszkolnych cieszą się dużym zainteresowaniem wśród placówek kultury i oświaty.

Szkielety naszych mebli wykonane są największą dbałością i starannością o każdy szczegół. Dbamy o estetykę naszych meli, dlatego pomieszczenia staja się piękniejsze.

74d4437870ee7b51c5100cc54c481715.png

Meble przeszklone posiadają certyfikat i atest.

Różnorodność naszej oferty daje możliwość wyposażyć również biura, hoteli czy gabinetów. Pomagamy wyposażyć sale przedszkolne, szklone. Umożliwiamy kompletne wyposażenie pomieszczeń, w których będą odbywać się zajęcia. Bardzo chętnie pomożemy w doborze odpowiednich elementów. Wyposażymy sale tak, aby skompletować całe wyposażenie wedle potrzeb placówki.

Wykonane przez nas meble przedszkolne są;

solidne

wytrzymałe

bezpieczne

W naszej ofercie mebli przedszkolnych posiadamy, regały, krzesła stoły, leżaki/łóżeczka, szafy, kąciki, wieszaki, tablice. Meble przedszkolne są fabrycznie montowane i dostarczane do placówki. Nasze meble są ładne, przyjazne dzieciom i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Charakteryzują się nowoczesnością i estetyką. Pragniemy, aby nasze meble przedszkolne, służyły dzieciom i placówce jak najdłużej.


Ważne aspekty w meblach przedszkolnych to:

  1. Bezpieczeństwo: Meble przedszkolne powinny być zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Powinny być stabilne, wolne od ostrych krawędzi, dobrze zabezpieczone przed przewróceniem i posiadać odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.
  2. Ergonomia: Meble przedszkolne powinny być odpowiednio dostosowane do rozwoju i potrzeb małych dzieci. Powinny być odpowiedniej wysokości i proporcjonalne do ich wielkości, umożliwiając wygodne siedzenie i prawidłową postawę.
  3. Trwałość i jakość: Meble przedszkolne powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają intensywną eksploatację i zapewnią długotrwałą użyteczność. Solidne konstrukcje i łatwe w utrzymaniu czystości materiały są kluczowe.
  4. Funkcjonalność: Meble przedszkolne powinny być zaprojektowane z myślą o różnorodnych aktywnościach i potrzebach dzieci. Powinny zapewniać miejsce do siedzenia, ale również do zabawy, nauki i przechowywania. Praktyczne rozwiązania, takie jak regulowane półki czy składane stoły, mogą być dodatkowym atutem.

Opublikowano

w

przez